wtorek, 24 stycznia 2012

Suddenly Madame Glamour

Chcę dzisiaj napisać o dość słynnym ostatnio perfumie Suddenly Madame Glamour, który jest tańszą wersją perfum Chanel Coco Mademoiselle. Suddenly 50ml możemy znaleźć w sklepach sieci Lidl i nie zapłacimy za niego więcej niż 18 zł. Natomiast Coco Mademoiselle 50ml to wydatek około 300zł.


O Suddenly dowiedziałam się z bloga nieesi25. Nie kojarzyłam wcześniej zapachu perfum Coco Mademoiselle, jednak skuszona bardzo pozytywnym postem nieesi popędziłam do Lidla i wzięłam dwa opakowania Suddenly. Będąc w sklepie sprawdziłam zapach z testera i jedyne co mogłam w tamtej chwili o nim powiedzieć to - specyficzny.


Gdyż jest to faktycznie zapach bardzo specyficzny i nie każdemu może przypaść do gustu, również przez to, że jest on dosyć ciężki. Kilka dni po tym, gdy kupiłam Suddenly z ciekawości wstąpiłam do Douglasa, aby powąchać Coco Mademoiselle i zapachy rzeczywiście są bardzo podobne, nie wiem czy byłabym w stanie je odróżnić. Suddenly ma bardzo dobrą trwałość, spokojnie utrzymuje się na mojej skórze i ubraniach przez pół dnia co jest dosyć wyjątkowe jak na perfum za 18 zł. Nie zawsze mam ochotę na ten zapach, przez tę jego specyficzność. Są dni gdzie pasuje jak ulał i są również takie kiedy ten zapach zwyczajnie mnie drażni. Poza tym jest on całkiem niewydajny, gdyż używam go rzadko, a mimo to zawartość buteleczki wygląda jakbym często po niego sięgała.

Myślę, że jest wprost idealnie stworzony dla osób, które uwielbiają zapach Coco Mademoiselle i na codzień szukają tańszego odpowiednika. Czy kupiłabym go gdybym nie wiedziała, że to tańsza wersja Chanel? Nie. :) A co wy o nim myślicie? A może dopiero zamierzacie go spróbować? Serdecznie zapraszam do komentowania jak i obserwowania mojego bloga. xoxo Monika :)