poniedziałek, 19 marca 2012

Manhattan - Water flash lip gloss


Witajcie Dziewczynki. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o błyszczykach, po które w ostatnim czasie sięgam najchętniej. Mowa o błyszczykach Manhattan - Water flash lip gloss. Ich cena w drogeriach to około 15 zł, a pojemność to 6,5 ml.


Są to jedne z najlepszych błyszczyków jakie kiedykolwiek miałam. Gdybym była bardziej próżna z pewnością skusiłabym się na inne kolory, których w ogóle jest 6. :) Bardzo lubię je za lekką, kremową i nieklejącą się konsystencje, cudowny owocowy zapach i pyszny smak. Na ustach uzyskujemy delikatny kolor i efekt tafli wody. Nie jestem pewna co do tego czy błyszczyk nawilża moje usta, gdyż generalnie nie mam z nimi problemu, jednak z pewnością nie przyczynia się do ich wysuszenia. Jego mała pojemność 6,5 ml jest dla mnie kolejnym plusem. Bardzo nie lubię męczyć błyszczyków całe wieki i nigdy nie widzieć końca, a co za tym idzie marnować ich.
błyszczyk w kolorze bardzo dziewczęcego różu, numer 56C

błyszczyk w kolorze nieco ciemnego, zgaszonego różu, numer 56I


Za ich wadę możemy uznać nie zbyt dobrą trwałość. Przy mówieniu po około 1 h możemy mieć już tylko resztki produktu na ustach. Błyszczyk schodzi równomiernie, nie osadza się w kącikach ust. Ja akurat nie widzę dużego problemu w tym, aby raz na godzinę poprawić szybko wygląd moich ust. :)

Wszystkim bardzo polecam. :) Jeśli macie ten błyszczyk lub miałyście z nim kiedyś do czynienia koniecznie dajcie znać czy u Was sprawdził się tak samo! Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odwiedziny mojego bloga. xoxo Monika :)