wtorek, 27 marca 2012

Soraya - beauty & NATURE tonik intensywnie nawilżający

Jakiś czas temu zużyłam moje pierwsze opakowanie intensywnie nawilżającego toniku Soraya z serii beauty&NATURE. Cena to około 10 zł, a pojemność wynosi 200 ml. 


Typ mojej cery to normalna ze skłonnością do wyprysków w strefie T. Tonik stosowałam codziennie, rano i wieczorem tuż po wymyciu buźki żelem, czasem również w ciągu dnia bez makijażu. Tonik delikatnie oczyszczał i odświeżał moją skórę, koił i łagodził nieco podrażnienia, równie dobrze przygotowywał moją twarz na kolejny krok pielęgnacji- nałożenie kremu. Nie jestem pewna czy tonik nawilżał moją skórę, ale z pewnością jej nie wysuszał i nigdy po jego użyciu nie czułam nieprzyjemnego ściągnięcia, co z pewnością można zawdzięczać braku alkoholu w jego składzie. Produkt nie jest bardzo wydajny, ale również nie ubywa go w szybkim tempie. Polubiłam ten tonik i myślę, że jest on godny uwagi, gdyż za rozsądną cenę spełnia swoją rolę całkiem dobrze.


Z pewnością będę o nim pamiętać i kiedyś jeszcze do niego wrócę. Polecam Wam go przetestować, jeśli potrzebujecie toniku, a nie macie pomysłu w co się zaopatrzyć. Ręki sobie nie dam uciąć, ale powinnyście być z niego zadowolone. :) Przykładacie wagę do tonizowania twarzy? Jakie są Wasze ulubione toniki? Dziękuję za odwiedziny. xoxo Monika