wtorek, 3 lipca 2012

TAG: 7 faktów o mnie :)

Witajcie! O ile ktokolwiek tu jeszcze zagląda... :P Po długiej przerwie i braku mojej obecności na blogspocie, przyszedł czas na luźny post. Zostałam otagowana przez Agę (Agusiak747 -> KLIK).


1. Należy napisać, od kogo dostało się wyróżnienie.
  2. Umieścić baner.
  3. Napisać 7 rzeczy o sobie. 
4. Podarować wyróżnienie 10 blogom.
1 fakt o mnie:

Mimo swoich lat (21 :P) uwielbiam oglądać kreskówki! Jedna z  kreskówek, która już na zawsze podbiła moje serce to The Simpsons. Moim zdaniem są genialni! ^^


2 fakt o mnie:

Boję się motyli. :-/ Niestety dla mnie to jedne z najbardziej obrzydliwych owadów, czego wiele osób nie jest w stanie zrozumieć. Ich skrzydła mnie przerażają... no po prostu nie cierpię motyli! Brrr... :(


3 fakt o mnie: 

Bardzo nie lubię chodzić do fryzjera. :( 2 tygodnie temu bardzo spieszyło mi się, aby podciąć końcówki, więc zdecydowałam, że pójdę do nieznanej mi pani fryzjerki. Jak to się skończyło? Pozbyciem się 12 cm włosów (a prosiłam, aby podcięła tylko 2 cm), oraz wychudzeniem włosów na całej długości, które stały się piórami. Jednym słowem - TRAGEDIA. Swoją drogą znacie jakieś skuteczne sposoby na wzrost włosów? Help!4 fakt o mnie:

Mam ogromną słabość do jasnowłosych, a szczególnie niebieskookich mężczyzn. Niestety ciemnooka płeć męska jak dla mnie mogłaby nie istnieć. :P Być może bierze się to stąd, iż sama jestem brunetką z brązowymi oczyskami i ta odmienność tak bardzo mnie pociąga. :)


5 fakt o mnie: 

Obecnie przebywam w Szwecji i jestem z tego faktu bardzo zadowolona. :) Uwielbiam ten kraj. <36 fakt o mnie:

Mój gust muzyczny jest bardzo, ale to bardzo różnorodny. Mogę słuchać niemal każdego rodzaju muzyki i podoba mi się to, gdyż wydaje mi się, że mogę czerpać z tego więcej radości! :)


7 fakt o mnie:

W moim domu, w Polsce czeka na mnie 6 malutkich kociąt, które zobaczę dopiero za niecałe 3 tygodnie i jestem z tego faktu niezmiernie podekscytowana! :)


To byłoby na tyle, choć mogłabym pisać o sobie w nieskończoność. Jednak z drugiej strony nie zawsze jest to takie proste, gdyż mówić o sobie to jak tańczyć o muzyce. Mam nadzieję, że teraz posty na moim blogu będą pojawiać się znacznie częściej. Dziękuję Wszystkim, którzy mnie odwiedzają. xoxo Monika :)