piątek, 17 sierpnia 2012

Mariella Rossi Safari Shower africa nowość z Biedronki


Witajcie. :) Dzisiaj post z recenzją żelu pod prysznic Mariella Rossi o zapachu Afryki. Żele z tej serii są ostatnio nowością w sklepach sieci Biedronka. Używam go codziennie od tygodnia, myślę że to wystarczający okres czasu jak na recenzję żelu pod prysznic. :)Cena: 9,99 zł

Opakowanie: Bardzo przyjemne dla oka, plastikowe opakowanie z pompką, przy tym praktyczne i poręczne. Zawiera 600 ml produktu.

Konsystencja i zapach: Jest to żel o jasno brązowym, nieco złotym odcieniu. Pachnie cudownie, dosyć intensywnie, słodko, orientalnie, według mnie ma coś z zapachu lizaków o smaku coca coli. Zapach tego żelu bardzo przypadł mi do gustu. :)


Działanie: Żel ma działanie myjące, odświeżające i orzeźwiające mimo tego słodkiego, orientalnego zapachu. :) Ładnie i szybko się pieni i faktycznie, tak jak obiecuje nam producent zostawia skórę nawilżoną. Chciałam, aby ta recenzja była rzetelna, dlatego poświęciłam się i nie używałam żadnego balsamu do ciała przez 4 dni. Moja skóra po zastosowaniu żelu w ogóle nie była przesuszona co było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem. :)

Wady: Nie widzę żadnych wad. :)

Czy kupię ponownie? Tak, mam zamiar zabrać drugie opakowanie na wyjazd. :) Chciałabym również wypróbować innego zapachu z tej serii. :)


Mam nadzieję, że moja recenzja okaże się komuś przydatna. Naprawdę polecam Wam wypróbowanie tego żelu ponieważ cena jak za 600 ml produktu nie jest wygórowana, a jego działanie i zapach jest bardzo przyjemne i warte tego grzechu! Pozdrawiam, xoxo Monika :)