czwartek, 23 sierpnia 2012

moje opalanie + TAG: 10 pytań

Hello! Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że za 29 dni mamy pierwszy dzień kalendarzowej jesieni? Wiem, nie brzmi to zbyt dobrze. :( Dlatego ja nie próżnuję! Korzystam ze słonka jak to tylko możliwe. Prawdopodobnie to moje ostatnie 2 tygodnie lata w tym roku i ta myśl mnie trochę przeraża. Za około 2 tygodnie wyjeżdżam do Szwecji, a tam w tym roku dni prawdziwego lata można by policzyć dosłownie na palcach u rąk. :( Postanowiłam sobie, że przed wyjazdem stworzę sobie ładną opaleniznę i o dziwo nawet mi to wychodzi. :) Zostałam również zatagowana przez Kapryska -> KLIK do TAGU ''10 pytań do...'' za co serdecznie Ci dziękuję Kaprysku. :D Poniżej znajdziecie pytania i moje odpowiedzi. :)


 Stworzyłam w swoim ogrodzie centrum starania się o piękną opaleniznę. I oddaję się tej czynności około 1,5 h dziennie od 4 dni. :D

Moi sprzymierzeńcy... ;)

Również nie wyobrażam sobie mojego opalania bez węża ogrodowego. Uwielbiam pryskać się nagrzaną od słonka wodą. :D

1. Zawsze wzrusza mnie... Łzy ludzi sprawiają, że czuję się bardzo wzruszona. Poza tym jest mnóstwo sytuacji i nie tylko tych smutnych, które potrafią mnie wzruszyć. Są to sytuacje w moim życiu, czyimś życiu, w książkach czy też w filmach.

2. Nie mogłabym żyć bez... Ludzi na których mi zależy. :)

3. Rano... Budzi mnie duży ruch uliczny z za okna.

4. Jestem dumna... Z tego, że dobrze sobie radzę z językiem angielskim i ciągle uczę się sama. Oraz z tego, że potrafię optymistycznie patrzeć na świat. :)

5. Najpiękniejsze wakacje... Każde były piękne. Absolutnie każde. :)

6. Lubię w sobie... Duże oczy, długie i gęste włosy, to że jestem brunetką i mam nie zbyt ciemną karnację.

7. Kiedy patrzę w lustro widzę... Wysoką brunetkę z długimi włosami, dużymi oczami, szerokimi biodrami, ładnymi nogami i takie tam haha. :D

8. Chciałabym nauczyć się... Cierpliwości, języków obcych, jeździć na motorze, rozumieć niektórych ludzi.

9. Gdybym miała czarodziejską różdżkę to... Przenosiłabym się za pomocą tej różdżki w różne zakątki świata i poznawała je. :)

10. Zapominam o wszystkim gdy... Rzadko kiedy nieświadomie zapominam. Jeśli chcę o czymś pamiętać, zawsze pamiętam i raczej nic nie ma na to wpływu. :)


Pozdrawiam Was, xoxo Monika :)