sobota, 25 sierpnia 2012

mega haul kosmetyczny

Hej! :) Też tak macie, że gdy zużywacie kosmetyki kończy Wam się wszystko w tym samym czasie? To jest mój odwieczny problem i strasznie tego nie lubię. :( Choć zakupy są przyjemne, jest to niestety ciężkie przeżycie dla mojego portfela. Poniżej następcy tych, których już zużyłam. Może znacie niektóre z tych produktów i dacie mi znać co o nich sądzicie? :)

 Żele pod prysznic Johnson's 400 ml są obecnie w promocji w Naturze za 5,99 zł. Dokupiłam sobie do nich balsam z tej samej serii w Biedronce. Mam nadzieję, że będą fajne. :)

Natomiast żele Orginal Source są w promocji w Rossmannie, dwa w cenie 11,90 zł. :)

Musiałam zaopatrzyć się w peelingi do ciała i do twarzy. Peeling z Hean to dla mnie nowość, jestem ciekawa jak się sprawdzi. :) Próbowała go któraś z Was? :D

A tutaj coś co będzie moim włoskom służyło na wyjeździe.

Zdecydowanie moja ulubiona trójca do demakijażu! Wciąż jestem tym produktom wierna.

Tutaj też sprawdzone kosmetyki do pielęgnacji twarzy, z których wiem, że będę zadowolona. ;)

Ulubione maseczki do twarzy...

A to jedyna kolorówka, którą zakupiłam w tym miesiącu. To też sprawdzone kosmetyki, którym będę wierna. :D

Nić dentystyczna Prokudent i Carmex są również w promocji w Rossmannie. Więc jeśli macie ochotę, sprawdźcie u siebie. ;)

A tutaj w końcu coś dla moich paznokci, które od pewnego czasu żyją swoim życiem i mało co z nimi robię. :-/ Te kosmetyki to dla mnie nowość.


Lubię nowości, ale czasem boję się ryzykować. :) Mam swoje sprawdzone perełki, którym jestem wierna, co widać w tym poście. ;) Życzę Wam pięknego weekendu! Pozdrawiam, xoxo Monika :)