wtorek, 20 listopada 2012

Opolskie spotkanie bloggerek


Hej! W niedzielę 18.11.2012 wybrałam się na Opolskie spotkanie bloggerek kosmetycznych. Mimo, że do Opola mam kawałek bo z Katowic jest to aż 105 km pociągiem, razem z Alą Kapryskiem postanowiłyśmy się tam wybrać! Spotkanie było fantastyczne, dosyć kameralne i wszystkie bardzo miło spędziłyśmy ten czas. Dzisiaj przedstawię fotorelację z tego spotkania. :) Zdjęcia które zobaczycie głównie pochodzą od dziewczyn agusiak747, karminoweusta i ecattiem. Dziękuję dziewczyny za ich udstępnienie. :)

Na spotkanie przybyły panie z firmy Vichy...

Każda z Nas miała możliwość przeprowadzić sobie dermokonsultacje z panią Moniką, prawdziwą skarbnicą wiedzy. :)

Po przebadaniu mojej skóry okazało się, że ma ona 72,5 % nawilżenia, więc byłam całkiem zadowolona. :) Pani Monika powiedziała, że nie mam żadnych przebarwień, rozszerzonych naczynek, a moja cera jest mieszana. Poradziła mi tylko, abym z kosmetyków Ziaji tin tin przerzuciła się na Ziaję med, gdyż lepiej się spisuje. Później dowiedziałam się od Ali, że kosmetyki Ziaja med mogę dostać wyłącznie w aptekach i gdy tylko skończę to co używam obecnie, z ciekawością wypróbuję serię med.

Pani Monika powiedziała też, że powinnam unikać opalania twarzy oraz SLSów w żelu do mycia twarzy i że mogę stosować kosmetyki do skóry wrażliwej, ale nie suchej. :) Uff, super było zobaczyć swoją skórę w powiększeniu. :)

Na spotkaniu oczywiście nie zabrakło jedzonka. ;)

A między tym jedzeniem krążące kosmetyki na wymiankę. Mi jakoś niestety wypadło z głowy żeby zabrać jakieś kosmetyki ze sobą. Ale pomysł wymiankowy jest super!

Część dziewczyn. ;)

 Tutaj Marta i ecattiem, które siedziały przed nami. :)

Przybyła również do nas pani Ania, przedstawicielka firmy Venita, która okazała się być bardzo sympatyczną osobą! :)

Ja z Alą. :*

A tutaj Wszystkie w komplecie. :)

Do domu wróciłam z prezentami, które otrzymała każda z nas.

Będę miała co testować w najbliżym czasie i nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy. :)

Dziękuję dziewczynom za towarzystwo i bardzo miło spędzony czas. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy! Dziękuję firmom, które się w to spotkanie zaangażowały. Organizatorki spisałyście się na medal! ;) No i oczywiście dziękuję Ali, ktora spędziła ze mną ten dzień od samego początku aż do końca! :D Tymczasem pozdrawiam serdecznie. xoxo Monika :)