środa, 28 listopada 2012

promocja Rossmann

Hej! Udało mi się skorzystać z promocji w Rossmannie -40% na kolorówkę i przedstawię Wam dzisiaj moje zdobycze. Poza tym ostatnio byłam tu ponad tydzień temu i bardzo stęskniłam się za blogowaniem! Wiem, że zdjęcia nie są najlepsze, ale obecnie znajduję się w Szwecji i odkąd tu jestem nie ujrzałam ani jednego promyka słonka, okropnie tu szaro, co niestety przekłada się na jakość zdjęć.

Lakier do paznokci Wibo nr 3. Polowałam na niego już jakiś czas. Ma piękny czerwony, typowo bombkowy, świąteczny kolor. Cudo! :)

Błyszczyk Rimmell 190 pin up. Piękna fuksja, ale w delikatnej, błyszczykowej wersji. Mój nowy ulubieniec. :)

Pomadka w formie musu Manhattan 45 H. Jest to kolor klasycznej czerwieni, wygląda pięknie. Ostatnio stawiam na nieco mocniejsze kolory na ustach. :)

Żałuję że nie było mnie dłużej w czasie trwania tej promocji, na pewno jeszcze na coś bym się skusiła! Chciałabym żeby Rossmann częściej organizował podobne akcje. Byłoby wprost idealnie. ;-)

Póki co pałaszuję sobie pyszną szwedzką czekoladę i piję gorącą herbatę. Oby prędko nadeszły słoneczne dni bo chcę dla Was pisać! A zdjęcia to jednak bardzo ważny element na moim blogu. :)

A co u Was? Trzymajcie się! Pozdrawiam! xoxo Monika :)