3/27/2017

weekend

weekend
Marzę o weekendzie, po którym wypoczęta wkroczyłabym w poniedziałkowy nastrój. Miniony weekend był bardzo intensywny. Część soboty spędziłam w pracy, następnie przygotowywałam jedzonko na wieczór, który spędziłam głównie z przyjaciółką i moim M. Całą niedzielę odchorowywałam poprzedni dzień, a w między czasie wskoczyliśmy do moich rodziców na obiad. Zdecydowanie przydałby się jeszcze jeden dzień wolny!

Sałatka gyros to ostatnio mój hit! :)


Yeah ;)


Moja przyjaciółka przygotowała pyszną lasagne.


Gry planszowe to już tradycja.


Kici kici mrau...

To tak w ogromnym skrócie jak minął mój weekend. Do następnego! xoxo Lejdish

3/24/2017

pierwszy dzień na siłowni

pierwszy dzień na siłowni
Dzisiaj wielki dzień! Pierwszy raz od wielu lat wybrałam się na siłownię. Zmusiłam się przed pracą żeby wstać o 07:00 rano i pojechałam zrobić 1 h trening. Wow! Mam miesięczny karnet poranny, a za tym idzie nowe postanowienie na najbliższe dni. ;) Lato zbliża się wielkimi krokami, więc przydałoby się zadbać o formę i zdrowie. Większość ludzi na świecie cieszy się teraz początkiem weekendu, a mnie jutro czeka jeszcze kilka godzin pracy. Spałam dzisiaj jedynie kilka godzin i tylko o czym marzę to znaleźć się znów w moim łóżku!


3/23/2017

przesilenie wiosenne | Harry Potter i kamień filozoficzny in concert

przesilenie wiosenne | Harry Potter i kamień filozoficzny in concert
Od kilku dni nie jestem w najlepszej formie. Jak co roku dopadło mnie przesilenie wiosenne. Staram sobie jakoś z tym radzić, ale zamiast odpocząć, jak zaleca na tę przypadłość większość źródeł, ja wymyślam sobie coraz to różniejsze zajęcia. Pisanie bloga jest kolejnym z moich nowych pomysłów. Z niecierpliwością wyczekuję kwietnia. Wiem, że wraz z nadejściem tego miesiąca moje samopoczucie znacznie się poprawi. Poza tym zapowiada się naprawdę ciekawie.


Od wielu lat jestem ogromną fanką Harrego Pottera. Wczoraj razem z moją siostrą kupiłyśmy bilety na koncert w Krakowie ''Harry Potter i kamień filozoficzny in concert''. Obie jesteśmy niesamowicie podekscytowane tym wydarzeniem i odliczamy dni! Krakowska orkiestra symfoniczna Sinfonietta Cracovia będzie czarować wszystkich Potteromaniaków i sympatyków muzyki filmowej, wykonując na żywo ścieżkę dźwiękową z pierwszej części przygód Harrego Pottera pod jednocześnie wyświetlany na wielkim ekranie film.Zauważyłam, że od pewnego czasu pisanie blogów nie jest już aż tak popularne jak kiedyś. Pamiętam, gdy sama zaczynałam z blogowaniem, mnóstwo ludzi zajmowało się pisaniem blogów o różnej tematyce. Teraz, gdy odwiedzam ulubione blogi sprzed kilku lat, większość z nich zastaję opuszczone i zapomniane. No cóż, widać taka kolej rzeczy.


Do szybkiego następnego,
xoxo Lejdish
Copyright © 2014 Lejdish blog , Blogger