5/26/2013

TAG: mój zwierzęcy przyjaciel

Hej! Postanowiłam dzisiaj napisać ostatnio bardzo popularny TAG: mój zwierzęcy przyjaciel. Chyba nigdy jakoś bardziej nie wspominałam o moim kocie na blogu, więc stwierdziłam, że TAG to bardzo dobra okazja, aby wam go przedstawić. Zapraszam do czytania i poznania mojego maleństwa wszystkich miłośników kotów i zwierząt w ogóle! :)

1. Jak nazywa się Twój zwierzak?

Mefisto

2. Jakie to zwierzę i jakiej jest rasy?

Jest to kot rasy dachowej - pospolitej. :)


3. Jak długo jest już z Tobą?

Jesteśmy już razem około 4 lat.

4. Jak znalazł się w Twoim domu?

Dostałam go od kolegi, któremu pojawiły się małe kotki w domu. Mefisto wygląda jak skóra ściągnięta ze swojej kociej mamy. Kumpel uznał, że Mefisto będzie dla mnie idealny, ponieważ na pyszczku miał wzorek z sierści w kształcie litery M, który nie jest już aż tak bardzo widoczny odkąd dorósł. ( A ja mam na imię Monika :D )


5. Ile ma lat?

W maju skończył 4 lata.

6. Co jest dziwnego w charakterze Twojego zwierzaka?

Mefisto bardzo nie lubi towarzystwa innych zwierząt, zwłaszcza kotów. Nie wiem czy robi to z zazdrości, czy ze strachu, ale na wszystkie dotąd przedstawione mu koty syczy i warczy. Gdy długo przebywa w domu i rozpiera go energia, zwłaszcza wieczorem i zimą, robi wtedy tzw ''Matrixy'', tzn bierze duży rozpęd i biegnie po ścianie. :P Czasem też czai się pod drzwiami i czeka aż wyjdę z pokoju, wtedy skacze na wysokość mojej głowy i nie raz niemal przyprawiło mnie to o zawał serca. :D Poza tym czasem pałęta mi się pod nogami, miauczy i domaga się, abym go wzięła na rączki i chodziła z nim po domu bo bardzo lubi oglądać świat z wysokości 178 cm. xD Czasem też, gdy jesteśmy razem w pokoju i leżę sobie na łóżku, a on chce wyjść, a mi się nie chce wstać żeby mu otworzyć drzwi, on złośliwie wchodzi pod łóżko i wbija pazury od spodu w materac. :D Jak na tę chwilę to tyle, co dziwnego przychodzi mi do głowy o moim kochanym głupeczku. :) <3


7. Co Twoja relacja ze zwierzakiem dla Ciebie znaczy?

BIG LOVE <3 Nie wyobrażam sobie mojego życia bez niego. Strasznie go kocham i jest między nami specjalna więź. Mefisto jest wyjątkowym kotem, jak dla mnie najukochańszym, najwspanialszym i najmilszym pod słońcem... I mogłabym tak wymieniać w nieskończoność!


8. Najmilsze wspomnienia związane z Twoim zwierzakiem?

Mefisto czasem ma przytulankowe dni, kiedy dosłownie nie odstępuje mnie na krok. Ciągle za mną chodzi, chce żebym go nosiła na rękach, przytulała, głaskała. Często Mefisto zasypia że tak powiem na moim tułowiu burkając i to jest słodkie. <3 Wszystkie chwile z nim są wspaniałe. :)


9. Jak nazywasz swojego zwierzaka?

Mefisto, Mefistofeles, Mefil, Mefilek, Mef, Mefik, Mefiś, Mefilowaty, Pimpuszek, Pućku, Głupeczek, Bubuś, Niuniu, Myszku, Myszuniu, Myszeczku, Chloroplast i tysiące innych, które na codzień wymyślamy razem z rodzinką. :D


 Pozdrawiam i taguję wszystkich właścicieli zwierząt, którzy mają ochotę zrobić ten TAG! :) xoxo Monika

9 komentarzy:

 1. ale ma piękne oczy ten Twój kocur :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej intryguje mnie ten chloroplast :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Monika ostatnie zdjęcie jest The best ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. super TAG !!! Też go chętnie zrobię :) ... w wolnej chwili ;/

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny jest. Ja mam takiego dachowego czarnuszka i parę innych pospolitych zwierzaków :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudny kociak *.* Uwielbiam koty i sama mam jednego ;) Z miłą chęcią zrobię ten tag w wolnej chwili ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Trafiłam do Ciebie właśnie poprzez ten tag. Strasznie mi się spodobał, jakbyś miała ochotę przeczytać o moim małym potworzę to zapraszam :)

  http://mjakmartu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Lejdish blog , Blogger