1/30/2012

studniówkowo

Dzisiaj temat typowo na czasie, mianowicie studniówka. :) Oczywiście nie moja, gdyż już dawno mam ją za sobą (jakiś rok czasu). Mam na myśli studniówkę mojej siostry, która bardzo chciała znaleźć się u mnie na blogu, więc poniekąd spełniam jej życzenie. :)

Rzadko kiedy wychodzimy od fryzjera zadowolone jeżeli chodzi o różnego typu fryzury. Nie raz po przyjściu do domu zmieniamy albo burzymy je i czeszemy się od nowa po swojemu. Tak to niestety bywa. Wy też tak macie? ;) Jednak tym razem moja siostra wróciła bardzo zadowolona i w sumie jej się nie dziwie, gdyż fryzura jaką pani fryzjerka jej stworzyła była naprawdę ładna i wyglądała dokładnie tak jak moja siostra sobie tego zażyczyła. :)Oczywiście makijaż zrobiłam jej ja, podobał się mojej sisterce z czego bardzo się cieszę. :) Jej impreza odbyła się w piątek, więc nie mamy jeszcze żadnych dobrych jakościowo zdjęć, ale dodam tutaj jedno tuż przed samym wyjściem.A jak tam Wasze studniówki, jesteście już po czy wciąż czekacie na ten dzień? Dobrze się bawiłyście? Moja siostra wróciła z tej imprezy bardzo zadowolona. :) Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga i przeczytanie tego posta. Serdecznie zapraszam do komentowania jak i obserwowania. xoxo tym razem Marta i Monika :)


5 komentarzy:

 1. Ślicznie wyglądała :)

  ja na swojej 100dn nie byłam XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja czekam aż będzie data ze Sztokholmem :D bo pojawić się powinna :) bo niestety do Gbg dojazd trochę niekomfortowy, ale nigdy tam nie byłam, a chętnie bym się pojawiła :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zależy co masz na myśli mówiąc 'od nas' ;D ja jestem z Wrocławia, i od siebie nie mam lotów do Szwecji, ale mój tata ma taką pracę, że może mnie podrzucić na lotnisko w Poznaniu lub Katowicach i tylko z tych latam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Leciałaś Wizzair'em, nie? :D niektórzy mówią Vizir XD

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Lejdish blog , Blogger