9/30/2012

I love lazy sundays

Kocham leniwe niedziele... :)

Gdy tylko zobaczyłam ten t-shirt wiedziałam że będzie mój! Idealnie przedstawia to co gra mi w duszy każdego 7-mego dnia tygodnia. :) To dzisiaj możemy usiąść na spokojnie z kubkiem kakao ( kawy, herbaty, whiskey, winka, coli lub domowego soczku ) i zatrzymać świat na chwilę w jednym miejscu. Pożegnać miło wrzesień i przygotować się na to, by jutro przywitać nowy miesiąc... nowe możliwości. :) 

Życzę Wam pięknej niedzieli! <3 xoxo Monika

12 komentarzy:

 1. Ostatnio do mnie przemówiła koszulka z napisem I need holidays, ale ostatecznie jej nie kupiłam bo doszłam do wniosku że i tak nie będę w niej chodzić bo była bardzo neonowa ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny t-shirt :) niedziela rzeczywiście piękna, 17 stopni i słoneczko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie przynosi nowe życie :) Od jutra jestem na diecie i zaczynam ćwiczyć!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! Trzymam mocno za Ciebie kciuki! :)

   Usuń
  2. Dziękuję bardzo :) Mam nadzieję, że się uda. Na razie mam mnóstwo wiary i motywacji :D

   Usuń
  3. Dasz radę. :) W sumie to idealny czas, aby zacząć dietę i ćwiczenia, akurat na wiosnę i lato będziesz mogła zobaczyć piękne efekty. :) Mi też by się przydało, ale jestem leń. :D Także podziwiam Cię i wspieram. ;)

   Usuń
 4. fajna koszula :)
  obserwuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna koszulka :)
  http://pamietnik-zycia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam taką samą koszulkę ;P tylko że białą ;) Ale chyba ja odsprzedam, bo coraz więcej osób ją ma i często spotykam na ulicy dziewczyny w takich koszulkach... a ja tego nie lubię ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też tego nie lubię. :P Mam nadzieję, że nie spotkam tutaj nikogo w mojej koszulce. :D Z resztą ja ją kupiłam z przeznaczeniem, aby nosić ją w leniwe niedziele po domu. :)

   Usuń

Copyright © 2014 Lejdish blog , Blogger