6/01/2013

''Oszukane'' film reżyserii Marcina SolarzaHej! W środę razem z moją siostrą wybrałyśmy się do kina. Tym razem to ona wybrała film, na którym byłyśmy i padło na ''Oszukane'', które często było reklamowane w telewizji. Od samego początku byłam dosyć sceptycznie nastawiona do tego filmu, z tego względu, że nie lubię obecnego polskiego kina, aktorów, którzy kojarzą mi się z serialami, których wręcz nie znoszę. Jednak pomyślałam sobie, że głupotą jest oceniać coś, czego nawet się nie widziało i dałam mu szansę. :)


Film ten z pewnością spodoba się osobom, które szukają czegoś lekkiego i tym samym dramatycznego. Mieszanka lekkości i dramatyczności filmu ''Oszukane'' dała mi obraz czegoś przerysowanego i wyolbrzymionego. Siedząc na fotelu w kinie, kilka razy pojawiły się momenty, kiedy pomyślałam sobie, że ten film jest przez to trochę w moim, personalnym odczuciu żałosny. Jeśli ktoś gustuje w prostych, nieskomplikowanych filmach, zarazem dramatycznych, wyolbrzymionych i oderwanych od rzeczywistości, z pewnością będzie zadowolony. Mimo tych odczuć film nie był nudny, obejrzałam go do końca z ciekawością i potraktowałam jako lekką rozrywkę dnia codziennego. ;) Niestety nie jestem fanką tego rodzaju filmów, za to moja siostra była bardzo zadowolona. :)


Widzieliście film ''Oszukane''? Co o nim sądzicie? A może dopiero zamierzacie go obejrzeć? Pozdrawiam! xoxo Monika :)

6 komentarzy:

 1. Warto żeby siostrze się podobał :)) Pozdrawiam i w wolnej chwili zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie oglądałam ale planuję obejrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Planuję wybrać się na ten film ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam na tym filmie :) Nie jest to film akcji, aczkolwiek... ja się w kinie na tym nie nudzilam ;) Myślę, że można obejrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie widziałam, ale z czystej ciekawości zobaczę - ale raczej w domu

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Lejdish blog , Blogger