10/20/2013

jesienne inspiracje

Uwielbiam jesień, zwłaszcza tą piękną, złotą i kolorową... Choć szare chmury nad naszymi głowami i krople nieustającego deszczu też mogą mieć swój urok, jeśli tylko potrafimy go tam znaleźć. Dzisiaj przychodzę z jesiennymi inspiracjami! Bardzo lubię spędzać czas na stronach typu weheartit.com i tym podobnych, są to pożeracze czasu, ale za każdym razem można znaleźć coś nowego i niesamowicie inspirującego i naprawdę się wciągnąć! A jesień potrafi zainspirować na wiele sposobów. :)A Wy co najbardziej lubicie w jesieni? :)

10 komentarzy:

 1. Kicie przepiękne ale czego można chciec od typowej kociary zamiast zachwycac się jesienią to jej kuty tylko w głowie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesień moja ulubiona pora roku. Właśnie wtedy uwielbiam chodzić po górskich szlakach. I ten zapach.... zapach jesieni ma w sobie coś tajemniczego, mrocznego ;) Aaaa i krem z dyni, i wieczorne herbaty,i długie noce i mgły nad ranem. Kocham, kocham jesień ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne inspirację, i właśnie za to uwielbiam jesień.

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne inspiracje :) to z kotem na drzewie mnie chyba najbardziej urzekło :) ja lubię jesień za te piękne liście, piękny krajobraz jest, miło się chodzi po lesie wtedy, albo alejkami, usiąść na ławeczce i pooglądać, lubię to, mimo że pogoda jest już szarawa i nie dopisuje temperatura to fajnie by było jakby mnie ktoś zabrał na taki szalony spacer :)

  OdpowiedzUsuń
 5. cudowne, marzę, aby sama takie fotki robić:P

  OdpowiedzUsuń
 6. śliczne zdjęcia;)
  dzięki nim łatwiej pogodzić się z jesienią ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. lubię, ale dopóki są liście na drzewach - potem już jest smutno i goło ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja się będę zabierać za krem z dyni <3 mniam mniam

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Lejdish blog , Blogger