1/13/2014

Bal karnawałowy

Wczorajszy wieczór spędziłam na balu karnawałowym razem z moją familią. :) Było dużo jedzonka, była orkiestra, mnóstwo ludzi, była loteria, z której zebrane pieniądze były przeznaczone na cel charytatywny. Na loterii kupiłam dwa losy i udało mi się wygrać z jednego losu pudełko ciasteczek, a z drugiego bon do salonu kosmetycznego o wartości 50 zł. Także super, bardzo mnie to ucieszyło i na pewno wykorzystam w najbliższym czasie! :) Fajnie było potańczyć, oderwać się od codzienności i spędzić czas z najbliższymi trochę inaczej niż zazwyczaj. Jak zwykle przed wielkim wyjściem w moim domu było ogromne zamieszanie i kompletny chaos, wszyscy panikowali, że nie zdążymy na czas (wszyscy, czyli ja najbardziej :D). Największą klapą tego wieczoru okazały się moje paznokcie. :( Zabrałam się za malowanie jakieś 2 godziny przed wyjściem (tak wiem zły pomysł) już miałam wrażenie, że są suche, wsadziłam je nawet do lampy UV, gdyż moja siostra poradziła mi, że w ten sposób szybciej wyschną, ale ubranie rajstop zweryfikowało wszystko i nic nie wyszło z pięknie pomalowanych na czerwono paznokci. Ale to już nieważne! :) Mam nauczkę, aby malować paznokcie dzień wcześniej przed wielkim wyjściem! :D Drugą kwestią jest to, że wykonałam chyba najszybszy makijaż wieczorowy w swoim życiu, malowanie zajęło mi może 10 minut. :D Tak jak poradziłyście mi pod ostatnim postem, zrobiłam przydymione oko + czerwona szminka. Ale co tam perfekcyjny makijaż i brak sztucznych rzęs, co tam paznokcie, liczyła się tylko dobra zabawa! Wytańczyłam się za wszystkie czasy, a dzisiaj ból stóp wciąż daje się we znaki. ;)
Zastanawiam się od pewnego czasu co zrobić z moim blogiem, bardzo chciałabym pisać i pamiętam jak wiele radości kiedyś mi to sprawiało. Ten wpis jest tym z rodzaju kartki z mojego pamiętnika, na pewno za jakiś czas z chęcią do niego powrócę i miło będzie mi znowu wspominać ten dzień. Pomyślałam, że będę pisać o czymkolwiek, co przynosi mi radość i nie będę szufladkować mojego bloga jakkolwiek.

Miłego karnawału! Bawmy się, bo życie jest tylko jedno! Przynajmniej w tym świecie... :)

6 komentarzy:

 1. Najważniejsze że impreza się udałą - śliczna sala :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście malowanie paznokci na ostatnią chwilę jest niedobrym pomysłem- ale nie raz ryzykowałam i dało radę :D pozdrawiam, zapraszam w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 3. prowadź bloga o czym chcesz, tylko pisz! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa szata graficzna!:)
  zapraszam do siebie!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Lejdish blog , Blogger