niedziela, 29 lipca 2012

Eveline - superskoncentrowane serum modelujące do biustu

Witajcie! Dzisiaj przychodzę z recenzją serum do biustu firmy Eveline, które już dawno podbiło moje serce ( i biust ;) ), dlatego chciałam się z Wami tym podzielić. Mam nadzieję, że moja opinia może okazać się komuś przydatna. :)Cena: +/- 15 zł

Opakowanie: Tubka zawierająca 200 ml produktu.

Konsystencja i zapach: Biały, dosyć gęsty, kremowo jedwabisty balsam. Zapach jest świeży, delikatny, choć dla niektórych wrażliwców może być intensywny. Moim zdaniem niekolidujący z zapachem perfum czy mgiełek.

Jak go stosuję: Każdego dnia, jednorazowo po porannym prysznicu. (producent zaleca stosować 2 razy dziennie)

Działanie: Przy regularnym stosowaniu kosmetyku skóra biustu stała się bardziej nawilżona, gładka, elastyczna i jędrna. Lubię używać ten produkt ponieważ po każdym zastosowaniu odnoszę wrażenie niewidzialnego kremowego biustonosza, który chroni skórę przed utratą nawilżenia, jędrności i elastyczności. W związku z powyższym zgadzam się z tym, że produkt ten modeluje i unosi biust. Produkt bardzo szybko się wchłania w skórę, nie pozostawia tłustego filmu. Do użycia potrzebna jest jego niewielka ilość, jest bardzo wydajny.

Wady: Nie powiększa rozmiaru biustu, tak jak obiecuje to producent na opakowaniu. :(

Czy kupię ponownie? Tak. :) Dopóki nie znajdę czegoś lepszego w podobnej cenie, ten kosmetyk zagości na stałe w mojej codziennej pielęgnacji. :) 


Biust mamy tylko jeden i zostanie z nami do końca życia, warto o niego dbać niezależnie od jego rozmiaru. :) Taka forma pielęgnacji pozwala nam również kontrolować zmiany, co jest bardzo ważne w profilaktyce chorób piersi. Czy Wy też stosujecie produkty specjalnie przeznaczone do pielęgnacji biustu? Pozdrawiam! xoxo Monika